language camps

2024 Keeleprojekti ajakava siin >>

Üldine informatsioon


Tallinnas toimuvat keelelaagrit lastele ja noorukitele korraldab alternatiivsete keelte programmide tugiteenus (ALPS) In Down-Town võõrkeelte kooli baasil ja rahvusvahelise noorteorganisatsiooni ESTYES abiga.

Laagri eesmärk on tutvustada osalejaid uuritavas võõrkeeles mängude ja vestluste kaudu mitmekülgse maailma kultuuritraditsioonide mitmekesisusega, aidata neil saada mitmekultuurilises keskkonnas suhtlemiskogemust, lõbusalt aktiveerida teadmised uuritud keelest ja aitavad eemaldada keelebarjääri osalejate, nõustajate ja õpetajate sihipärase loova suhtluse kaudu.

Sel suvel (2024) pakume Teile võimalust osaleda meie uues projektis "MATRIX". Laagris osalejad saavad teada selle sõna erinevatest tähendustest. Üheskoos leiame viise, kuidas täiustada kaasaegse maailma maatriksit, kuidas saada paremaks versiooniks iseendast ja kuidas arendada oma emotsionaalset intelligentsust. Laagris osalejad omandavad eluks vajalikke oskusi, mida nad vajavad isiklike maatriksite jaoks oma koodide loomiseks, millel on jõud muuta nende elu paremaks. Need on meie isiksuse, hinge, armastuse ja edu, heaolu ja õnneliku elu nutikad maatriksid.

language camps language camps

language camps

Kokku saab keelelaagrisse vastu võtta umbes 20-25 koolinoort, kellel on inglise, saksa või prantsuse keele oskus.

Kooliõpilasi hõivavad välismaalt pärit noored ja "In Down-Town" keeltekooli õpetajad. Erinevate riikide noored osalevad projektis lasterühmade juhtidena või rühmas osalejatena.

Laager pakub tasakaalustatud programmi, mis koosneb grammatilise korrigeerimise ja rääkimisoskuse arendamise tundidest, võõrkeelsetest ekskursioonidest Tallinnas, seltskondlikest ja spordiüritustest, vestlustest ja intellektuaalsetest mängudest, sealhulgas välistegevustest, meeskonnatööst loovprojektide alal ja dramaatilistest etendustest. .

Laagris osalevad välisriikidest osavõtjad majutatakse perede juurde, kes pakuvad neile majutust, hommiku- ja õhtusööki. Eesti osalejatel, kes soovivad võõrustajaid võõrustada, on maksesoodustused (mõnikord kuni 0.-).

Osalemine rahvusvahelises linna keelelaagris IN DOW-TOWN äratab alati osalejate huvi ja soovi võõrkeeli edasi õppida. Linnas asuva rahvusvahelise linna keelelaagri idee ja metoodilise mudeli autoritena, kellel on paljude aastate laagrite läbiviimise kogemus - alates 1996. aastast, oleme seda korduvalt näinud.

Veenduge ka teie!