Kesklinna võõrkeelte koolis saavad õpilased ja täiskasvanud hispaania keelt õppida neljal põhitasandil:


* algstaadium, nõrk tase (A1, A2)

* jätkamisetapp, keskmine etapp (B1)

* jätkamisetapp, tugev etapp (B2)

* edasijõudnud, tugev aste (C1)

    Hispaania keele üldkursusel õpetatakse õpilastele kõiki nelja tüüpi kõnetegevust: kirjutamine, lugemine põhitähenduse mõistmiseks ilma sõnastikuta, inglise keele mõistmine kõrva järgi, oskus oma monoloog verbaalselt sõnastada ja vestlust läbi viia.
    Koolituse põhiülesanded Hispaania osakonnas

* Hispaania häälduse õpetamine.

* Suulise kõneoskuse arendamine, samuti võime lugeda ja kirjutada õpitud keelematerjali sisaldavaid tekste ilma sõnaraamatuta.

* Praktiliste suhtlemisoskuste omandamine ja arendamine igapäevases, sotsiaal-kultuurilises ja ametialases olukorras.

    Koolitus viiakse läbi septembrist maini, kuid kirjaliku sisseastumiskatse tulemuse põhjal saate igal ajal liituda ühe viiest tasemest koosneva rühmaga (algajatest edasijõudnuteni).

   Programm sisaldab ettevalmistusi kaheks peamiseks hispaania keele rahvusvaheliseks eksamiks: DELE ja Siele, mis annab üliõpilasele hispaania keele teadmised ja oskused, mis on piisavad sisseastumiseks ja edukaks õppimiseks Hispaania ja Ladina-Ameerika kõrgharidussüsteemis. Eksamit saab teha nii In Down-Town'is kui ka Tallinna Ülikooli keelekeskuses.

    Akadeemiliste tundide tavaline arv kuus on 16 või 24, millele lisandub 2 - 4 tundi suulist praktikat vestlusklubis Kuula kaks korda. Inimeste arv ühes rühmas on kuni 12.

    Tunde viivad läbi ainult atesteeritud spetsialistid, suulist praktikat saavad läbi viia ka emakeelena kõnelevad isikud Hispaaniast või Ladina-Ameerikast.

    Meie kooli hispaania keele tundides ei saa mitte ainult rääkida maailma kõige enam kasutatavast TOP 5-st üks ilusamaid võõrkeeli, vaid ka õppida tundma hispaaniakeelsete riikide kultuuri ja traditsioone.

5–10-aastased lapsed saavad KEELETÖÖSTUSES õppida hispaania keelt