Veeda oma puhkus Liverpoolis! Lõõgastuge ja harjutage oma inglise keelt! Puudutage maailmakultuuri pärandit, tutvuge PÄRIS Suurbritanniaga !!!


Keelekümblusprogrammis:

    vaatamisväärsustega tutvumine

    uurige, mis on sõnade "suurim anglikaani katedraal, maailmakultuuri muuseum, The Beatles, Liverpooli ülikool, orjakaubandus, Titanic" taga - nii olulised sõnad Suurbritannia jaoks!

    reisid kahte neist linnadest: Chester, Manchester, Lancaster, Stoke-on-Trent, London

    teatri-, kino-, muuseumi- ja kunstigaleriide külastused

    õppeseansid

    ... ja veel midagi !!!

 Hind sisaldab kultuuri- ja haridusprogrammi, igapäevaseid temaatilisi inglise keele tunde, reise teistesse Suurbritannia linnadesse, kõiki sõidukulusid, sööki (hommiku- ja õhtusööki), õpetajate tuge, igapäevaseid ekskursioone koos isikliku giidiga. Majutus on tasuta: õpetaja kutsub teid külla!

Maksimaalne inimeste arv grupis on 8. 2019. aasta reisigraafik on siin >>

Selle kohta saate artikleid lugeda päevast päeva ja lehelt http://www.veneportaal.ee/haridus/06/08061101.htm

Rühmadega töötavad ainult koolitatud spetsialistid! Kutsume teid infoseminarile 2019 siin >>

Programmi korraldaja: Mersey Valley English School

Keelepraktika täiskasvanutele

Igal ajal ja ükskõik mitu päeva, nagu on kokku lepitud The Mersey Valley English Schooliga. Inimeste arv - 1 kuni 6. Programm tehakse iga grupi jaoks eraldi. Põhiline tegevuspakett: õppeseansid, linnaekskursioonid, kino ja / või teater, vaatamisväärsustega tutvumine, suhtlemine. Edasi programmi täitmine, olenevalt päevade arvust. Majutus 3-kohalistes tubades.

Programmi korraldaja: Mersey Valley English School
Keelepraktika inglise keele õpetajatele

Põhiprogrammis: inglise keele tunnid emakeelena kõneleja tasemel, inglise keele õpetamise metoodika seminarid, ekskursioonid, kino- ja / või teatrikülastused, kõnepraktika, reis Chesteri või Manchesteri. Kursuse läbimisel on võimalik saada suunamine eksami ettevalmistuskursusele inglise keele kui võõrkeele õpetamise rahvusvahelise tunnistuse saamiseks.

Programmi korraldaja: Mersey Valley English School

Info telefoni teel. 6460263