Grammatikakursus on mõeldud neile õpilastele, kes peavad õppima konkreetse võõrkeele põhitõdesid. Kellegi jaoks pole saladus, et ilma keele grammatilise ülesehituse põhimõtete tundmiseta on võimatu vestluspartnerile oma mõtet õigesti edastada, olgu see siis ärivestlus, sõbralik vestlus või kiri. Ja paljud inimesed teavad, kui lihtne ja huvitav on alamlinnas asuva võõrkeelte kooli õpetajatega koos grammatikat õppida.

    School In Down-Town pakub funktsionaalseid grammatikatunde kursusel "Elav grammatika" nii kooliõpilastele (11-16-aastased) kui ka täiskasvanutele (üle 17-aastased). Paigutustest aitab teil kindlaks teha, millisesse rühma peaksite kuuluma teie või teie lapsed: kas vale algajate või vahegrupp.

    Suvel toimuvad tunnid 3 korda nädalas (esmaspäeval, kolmapäeval, reedel) 2 akadeemilise tunni jooksul.

    Kursusel "Elav grammatika" on võimalik õppida septembrist maini. Sel perioodil toimuvad tunnid üks kord nädalas (laupäeviti) 2 astronoomilist tundi. Inimeste arv rühmas on kuni 10.од занятия проводятся 1 раз в неделю (по субботам) по 2 астрономических часа. Количество человек в группе – не более 10.