Rahvusvaheline eksamikeskus SIELE hispaania (Hispaania ja Ladina-Ameerika), saksa ÖSD (Austria) ja PEARSON inglise keel: PTE General, LCCI, EDI (UK)

Keelekool all-linnas - SIELE (Hispaania ja Ladina-Ameerika) hispaania keel (Hispaania ja Ladina-Ameerika), saksa ÖSD (Austria) ja PEARSON inglise keel: PTE General, LCCI, EDI (Suurbritannia) ning sooritab kvalifikatsioonieksamid ESOL, Sprachdiplom Deutsch ja Certificación de Español Tallinnas.

ÖSD (Österreichisches Sprachdiplom Deutsch) on Austrias riigieksamite korraldaja, kes hindab saksa keele kui võõrkeele või teise keele oskust. Koos Goethe-Zertifikati, TestDaF-i ja Sprachdiplomiga saab Eestis riigieksamina sooritada ka ÖSD-sertifikaadi eksami. ÖSD on Euroopa keeleeksami pakkujate assotsiatsiooni ALTE liige, seetõttu on ÖSD keeletunnistustel rahvusvaheline staatus ja neid lubatakse lubada saksakeelsete riikide, sealhulgas Austria, Saksamaa ja Šveitsi ülikoolidesse. Lisateave siin >> ja ka siin >>, siin >> ja siin >> ÖSD varasema 5 aasta jooksul Eestis on In Down-Town keeltekoolis edukalt saadud üle 100 rahvusvahelise saksakeelse ÖSD-tunnistuse. Liitu meiega!

PEARSON ja LCCI on ühed suurimad eksamipakkujad maailmas, sealhulgas inglise keele kui võõrkeele ja teise keele taseme testimine ning need on järjestatud selliste tuntud kaubamärkide kõrvale nagu IELTS, TOEFL või Cambridge ESOL Examinations. Keele tunnistused PEARSON ja LCCI, nimelt PTE / PTA (üldine ja akadeemiline) ja JETSET-sarja EDI ESOL, võetakse vastu sisseastumiseks välismaa ülikoolidesse inglise õppekeelega. Neid on akrediteerinud ka Suurbritannia kõrgharidusteenus UCAS. Lisateave siin >> ja siin >> (lk 93-94 Lisa F - inglise keele oskus) LCCI ja PEARSONi tegevuse Eestis on viimase kümne aasta jooksul saadud ainult 2000 JETSET-sarja rahvusvahelist keeletunnistust EDI ESOL In-Down-Keele Kooli ja enam kui 50 Pearsoni PTE üldtunnistuse alusel, millest paljusid on edukalt rakendatud edasistes õpingutes ja karjääris välismaal. Alates 2014. aasta sügisest saab kool sooritada PTE (inglise keeles Pearson Test of English) eksami, mida Eestis aktsepteeritakse riigieksamina. Tere tulemast!

RAHVUSVAHELISTE SERTIFIKAATIDE REGISTREERIMINE ja KVALIFIKATSIOONIKAVA INGLISE JA SAKSA keeles SIIN >>