Pole paremat aega kui tulevik!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Põhiteenused

Мы улетим на большом воздушном шаре… Если 2020-ый год запомнился нам множественными запретами и ограничениями, то новый 2021-ый год обещает быть без всяких рамок. Здесь речь идет о тех условных ограничениях, нормах, которые мы сами создаем у себя в голове, не давая раскрыться своему творческому ...

Akadeemiline kool 11-17-aastastele teismelistele


Programm on mõeldud inglise, saksa, prantsuse, hispaania ja eesti keelele, võttes arvesse Euroopa ülikoolide sisseastumiseks vajalikke nõudeid.

Vastavalt sisseastumiskatse tulemusele suunatakse õpilane ühele 7 võimalikust tasemest. Uurimisrühm sõltub ka tema vanusest.

Eelmise aasta lõpus täidavad õpilased C1-taseme. Üliõpilane sooritab Euroopa standardi kohaseid ülekandeksameid ja saab võimaluse sooritada rahvusvahelise tunnistuse kvalifikatsioonieksam. Loe lisaks >>>

Registreeru >>>

    

  

Keele töötuba 5-10 aastat

Keeletöökoda on In Down-Town võõrkeelte kooli lastestuudio, mille õppekava töötatakse välja koolieelse ja algkooliealiste laste psühhofüsioloogilisi omadusi arvestades.

Keelestuudio võtab vastu lapsi vanuses 5–10 aastat. Ühe tunni kestus on 2 akadeemilist tundi 30 minutit. Programm pakub 12 akadeemilist tundi kuus.

Mängu abil süvenevad lapsed keelde, harjudes selle loogika ja ülesehitusega, tutvuvad nende inimeste suulise loovuse ja traditsioonidega, kelle keelt nad õppima asusid, omandavad loomuliku keelekogemuse õpetajatega suhtlemisel ja teised lapsed. Koolitus põhineb suulise edasiliikumise meetodil.

Loe edasi >>> Registreeru >>>

Kursused täiskasvanutele


Spetsiaalsed keelekursused viiakse läbi neile, kes on juba keskkooli lõpetanud ja õpivad kõrgkoolides või töötavad ning vajavad oma ametialase karjääri loomiseks ja tugevdamiseks sügavat võõrkeele tundmist.

Vastavalt sisseastumiskatse tulemusele suunatakse õpilane ühele viiest saadaolevast tasemest. Edasi on üliõpilase kursuselt kursusele üleviimisel õppematerjali järjepidevus isegi siis, kui õpilase rühma koosseis muutub.

Üliõpilane sooritab Euroopa standardi kohaseid ülekandeksameid ja saab võimaluse sooritada rahvusvahelise tunnistuse kvalifikatsioonieksam.

Loe edasi >>> Registreeru >>>

  

 

Keelelaager Tallinnas lastele 10-13

Laager toimub Down-Townis asuva võõrkeelte kooli baasil ja rahvusvahelise noorteorganisatsiooni ESTYES abiga.

Laagri eesmärk on tutvustada osalejatele maailma kultuuritraditsioonide mitmekesisust, aidata neil saada mitmekultuurilises keskkonnas suhtlemiskogemusi, lõbusal viisil aktiveerida oma teadmisi õpitavast keelest ja aidata eemaldada keelebarjäär .

Välisnõustajad ja võõrkeelte õpetajad võõrkeelte koolist Alllinnas töötavad koolilastega. Laagri programm koosneb keelekorrektsiooni ja rääkimisoskuse arendamise tundidest, võõrkeelsetest ekskursioonidest Tallinnas, seltskondlikest üritustest ja intellektuaalsetest mängudest.

Loe edasi >>> Registreeru >>>

Keelelaager Tallinnas teismelistele 14-17


See on segalaager, kus osalevad nii kohalikud kui ka välismaised teismelised. Laagris osalevad välisriikidest osavõtjad majutatakse perede juurde, kes pakuvad neile majutust, hommiku- ja õhtusööke. Välismaalasi võõrustada soovivatel Eesti osalejatel on maksusoodustused (mõnikord kuni 0.-).

Osalemine rahvusvahelises linna keelelaagris IN DOW-TOWN äratab alati osalejate huvi ja soovi võõrkeeli edasi õppida. RAHVALINNUD rahvusvahelise linna keelelaagri idee ja metoodilise mudeli autoritena on tal paljude laagrite läbiviimise kogemus alates 1996. aastast.

Loe edasi >>> Registreeru >>>

Keelepraktika Liverpoolis


Kohalik eskort reisib koos grupiga Liverpooli 7-8 päeva, olenevalt lennupiletitest. Majutus kahes toas eramajades.

Hind sisaldab 15+ aks. tundi inglise keelt, kultuuri- ja haridusprogramm, reisid teistesse Suurbritannia linnadesse, kõik sõidukulud, söögikorrad (hommiku- ja õhtusöök), õpetaja saatel, igapäevased ekskursioonid koos isikliku giidiga.

Rühmas on maksimaalselt 8 inimest.

Loe edasi >>> Registreeru >>>

Kursuse kestus: 4 nädalat - 6 nädalat

Õpilaste arv rühmas: 4 - 12

Maksumus: 40 ak.t./400 €; 60 ak.t./600 €

Igal laupäeval lastele:

Käsitööklubi: 11:00-12:00; 9-13 a.

Esinemisklubi: 12:15-13:15; 13–17 a.

MicroMedia Club: 11:45-12:45; 15-18 a.

Täiskasvanutele: inglise  hispaania
Algajad Reede 18.10  Neljapäev 18.10
Edasijõudnutele reedel 19.15  Neljapäeval 19.15

Maksumus: 40 € aastas või 5 € seanss

Klubi on meie kooliõpilastele tasuta

Meie kontaktid

Telefon: (+372) 6443240

E-post: info@indowntown.ee

Töötunnid:

E – R: 11:45 - 20:15

Meie aadress: JÕE 3, TALLINN

Kvaliteedisertifikaadid

Akrediteeringud

Eksamikeskused:

Rahvusvaheline inglise keele eksam Pearson Test of English General
Rahvusvaheline eksam saksa keeles Das Österreichische Sprachdiplom Deutsch

Rahvusvaheline hispaania keele eksam el Servicio Internacional de Evaluació de la Lengua Española